HAKKIMIZDA

Her tip endüstriyel soğutma sistemleri ihtiyacı için çözümler!

Geniş ürün portföyü sayesinde STS Soğutma, müşterileri için gerçekten fark yaratan çözümler sunmaktadır!

Geniş soğutma ürünü çeşitlerimiz sayesinde tarladan sofraya kadar soğutma ihtiyacını her yönüyle karşılıyoruz. Sistemlerinizi, uzaktan izleme, kontrol sistemleri ve kompresörler ile ilgili yenilikçi güvenilir teknolojilerde uzmanız. Mevzuatlar (Florlu sera gazları, eko tasarım vb.) uyarınca ihtiyaçlarınızı güvenirlik, güvenlik, toplam eşdeğer ısınma etkisi ve işletme maliyetini dikkate alarak çözümler sunarız.

MİSYONUMUZ

Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve stabilize prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir kurum olmaktır.

VİZYONUMUZ

Yeni ve müşteriye özel çözümler sunan, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olan, toplumsal kalitenin gelişimini hedefleyen, uluslararası bir Çözüm Sağlayıcısı olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bizler hizmet kalite politikalarımızı ve ölçümlerimizi Stabilize, Güvenlik, Hız, Performans ve Teknolojinin sunduğu en son imkanları kullanma kriterlerine odaklı olarak tasarladık. Bu nedenle STS SOĞUTMA ile çalışmanın gururunu yaşayan çalışanlar ile sürekli eğitime, bilgi ve tecrübeye önem veren katılımcı bir yönetim şirket politikamız olmuştur.

Müşterisini bir ortağı gibi gören anlayışın uzantısı olarak alternatif hizmet kanallarını kullanarak müşteri beklentileri doğrultusunda yeni ürünler ve hizmetler geliştirmek, hizmet noktalarını arttırmak ve müşteri önerilerine açık olmak bir diğer politikamızdır.

23 Aralık 2023

İlgili Terimler :

Instagram'da Bizi Takip Edebilirsiniz...

Bizimle ilgili tüm haber ve gelişmelerden haberdar olmak için Instagram’da takip edebilirsiniz.
@sutsotekniksogutma

TELEFON: 0532 761 0232

MAİL: bilgi@stssogutma.com

ADRES: Cahı Mahallesi – Şehit Mustafa Akyüz Caddesi – 27/A Ereğli-KONYA